Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECQ-E2124JF
Permintaan Quote
Melayu
3426739Image ECQ-E2124JF.Panasonic
ECQ-E2124JF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECQ-E2124JF
  • Penerangan
    CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm)
  • Siri
    ECQ-E(F)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    ECQE2124JF
    P14607
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.394" (10.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.12µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • kemuatan
    0.12µF