Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECQ-E2275JB
Permintaan Quote
Melayu
145393Image ECQ-E2275JB.Panasonic
ECQ-E2275JB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECQ-E2275JB
  • Penerangan
    CAP FILM 2.7UF 5% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.819" L x 0.366" W (20.80mm x 9.30mm)
  • Siri
    ECQ-E(B)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    ECQE2275JB
    P14643
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
    0.689" (17.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.697" (17.70mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Metallized
  • Penerangan terperinci
    2.7µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • kemuatan
    2.7µF
  • aplikasi
    General Purpose
ECQ-E2275JBB
ECQ-E2275JBB
Penerangan: CAP FILM 2.7UF 5% 250VDC RADIAL