Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECQ-V1333JM
Permintaan Quote
Melayu
6602714Image ECQ-V1333JM.Panasonic
ECQ-V1333JM
  • Nombor Bahagian
    ECQ-V1333JM
  • Penerangan
    CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    100V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm)
  • Siri
    ECQ-V
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    ECQ-V1333JZ
    ECQV1333JM
    ECQV1333JZ
    P4719
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Metallized - Stacked
  • Penerangan terperinci
    0.033µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.033µF