Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F2125JAB
Permintaan Quote
Melayu
3778254Image ECW-F2125JAB.Panasonic
ECW-F2125JAB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
400+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECW-F2125JAB
  • Penerangan
    CAP FILM 1.2UF 5% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.740" L x 0.374" W (18.80mm x 9.50mm)
  • Siri
    ECW-F(A)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    ECWF2125JAB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.831" (21.10mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    1.2µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1.2µF