Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F2184HAB
Permintaan Quote
Melayu
2562908Image ECW-F2184HAB.Panasonic
ECW-F2184HAB
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F2184HAB
  • Penerangan
    CAP FILM 0.18UF 3% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.512" L x 0.232" W (13.00mm x 5.90mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ECWF2184HAB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.654" (16.60mm)
  • Penerangan terperinci
    0.18µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.18µF