Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F2225RHA
Permintaan Quote
Melayu
4942785Image ECW-F2225RHA.Panasonic
ECW-F2225RHA
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F2225RHA
  • Penerangan
    CAP FILM 2.2UF 3% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.740" L x 0.496" W (18.80mm x 12.60mm)
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECWF2225RHA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.752" (19.10mm)
  • Penerangan terperinci
    2.2µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    2.2µF