Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F2564JAB
Permintaan Quote
Melayu
6254733Image ECW-F2564JAB.Panasonic
ECW-F2564JAB
Dalam stok
600+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F2564JAB
  • Penerangan
    CAP FILM 0.56UF 5% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.713" L x 0.272" W (18.10mm x 6.90mm)
  • Siri
    ECW-F(A)
  • Nama lain
    ECWF2564JAB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.705" (17.90mm)
  • Penerangan terperinci
    0.56µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.56µF