Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F4135JLB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-F4135JLB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECW-F4135JLB
  • Penerangan
    CAP FILM 1.3UF 5% 400VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.102" L x 0.504" W (28.00mm x 12.80mm)
  • Siri
    ECW-F(L)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    ECWF4135JLB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Lead Jarak
    0.689" (17.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.969" (24.60mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    1.3µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1.3µF