Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F4165JLB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-F4165JLB
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F4165JLB
  • Penerangan
    CAP FILM 1.6UF 5% 400VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    1.102" L x 0.559" W (28.00mm x 14.20mm)
  • Siri
    ECW-F(L)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ECWF4165JLB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    0.689" (17.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.032" (26.20mm)
  • Penerangan terperinci
    1.6µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1.6µF