Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F4304RHB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-F4304RHB
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F4304RHB
  • Penerangan
    CAP FILM 0.3UF 3% 400VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.787" L x 0.433" W (20.00mm x 11.00mm)
  • Siri
    ECW-F(B)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECWF4304RHB
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.886" (22.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.3µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.3µF