Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F6153JLB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-F6153JLB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
400+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECW-F6153JLB
  • Penerangan
    CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.232" W (12.50mm x 5.90mm)
  • Siri
    ECW-F(L)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    ECWF6153JLB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.015µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.015µF