Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FD2J105P1
Permintaan Quote
Melayu
ECW-FD2J105P1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECW-FD2J105P1
  • Penerangan
    CAP FILM 1UF 5% 630V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.701" L x 0.441" W (17.80mm x 11.20mm)
  • Siri
    ECW-F(D)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    ECWFD2J105P1
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.693" (17.60mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1µF