Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FD2J475KQ
Permintaan Quote
Melayu
ECW-FD2J475KQ
Dalam stok
400+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FD2J475KQ
  • Penerangan
    CAP FILM 4.7UF 10% 630V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.996" L x 0.720" W (25.30mm x 18.30mm)
  • Nama lain
    ECWFD2J475KQ
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.217" (30.90mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    4.7µF