Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FD2J683KQ
Permintaan Quote
Melayu
ECW-FD2J683KQ
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FD2J683KQ
  • Penerangan
    METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.496" L x 0.197" W (12.60mm x 5.00mm)
  • Nama lain
    ECWFD2J683KQ
    P122578
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.528" (13.40mm)
  • Penerangan terperinci
    0.068µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.068µF