Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FD2J824KC
Permintaan Quote
Melayu
ECW-FD2J824KC
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FD2J824KC
  • Penerangan
    CAP FILM 0.82UF 10% 630V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.701" L x 0.402" W (17.80mm x 10.20mm)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ECWFD2J824KC
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.654" (16.60mm)
  • Penerangan terperinci
    0.82µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.82µF