Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FD2W105K4
Permintaan Quote
Melayu
5211632Image ECW-FD2W105K4.Panasonic
ECW-FD2W105K4
Dalam stok
400+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FD2W105K4
  • Penerangan
    CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    450V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.689" L x 0.307" W (17.50mm x 7.80mm)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECWFD2W105K4
    PCF1597TB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • Penerangan terperinci
    1µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1µF