Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FD2W395JB
Permintaan Quote
Melayu
1239645Image ECW-FD2W395JB.Panasonic
ECW-FD2W395JB
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FD2W395JB
  • Penerangan
    CAP FILM 3.9UF 5% 450VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    450V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.996" L x 0.421" W (25.30mm x 10.70mm)
  • Nama lain
    ECWFD2W395JB
    P16725
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.803" (20.40mm)
  • Penerangan terperinci
    3.9µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    3.9µF