Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FE2W225K
Permintaan Quote
Melayu
1489732Image ECW-FE2W225K.Panasonic
ECW-FE2W225K
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FE2W225K
  • Penerangan
    CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    450V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ECWFE2W225K
    P16848
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.630" (16.00mm)
  • Penerangan terperinci
    2.2µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    2.2µF