Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FE2W474JA
Permintaan Quote
Melayu
6450647Image ECW-FE2W474JA.Panasonic
ECW-FE2W474JA
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FE2W474JA
  • Penerangan
    CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    450V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    ECWFE2W474JA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.453" (11.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.47µF