Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-H10122HVB
Permintaan Quote
Melayu
406341
ECW-H10122HVB
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ECW-H10122HVB
  • Penerangan
    CAP FILM 1200PF 3% 1KVDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1000V (1kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Siri
    ECW-H(V)
  • Nama lain
    ECWH10122HVB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.728" (18.50mm)
  • Penerangan terperinci
    1200pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1200pF