Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-H20122JV
Permintaan Quote
Melayu
ECW-H20122JV
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ECW-H20122JV
  • Penerangan
    CAP FILM 1200PF 5% 2KVDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    2000V (2kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Siri
    ECW-H(V)
  • Nama lain
    ECWH20122JV
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.591" (15.00mm)
  • Penerangan terperinci
    1200pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1200pF