Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-HA3C243H
Permintaan Quote
Melayu
ECW-HA3C243H
Dalam stok
800+
  • Nombor Bahagian
    ECW-HA3C243H
  • Penerangan
    CAP FILM 0.024UF 3% 1.6KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1600V (1.6kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.811" L x 0.378" W (20.60mm x 9.60mm)
  • Nama lain
    ECWHA3C243H
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    0.689" (17.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.606" (15.40mm)
  • Penerangan terperinci
    0.024µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.024µF