Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-HA3C392JB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-HA3C392JB
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    ECW-HA3C392JB
  • Penerangan
    CAP FILM 3900PF 5% 1.6KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1600V (1.6kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.701" L x 0.236" W (17.80mm x 6.00mm)
  • Siri
    ECW-H(A)
  • Nama lain
    ECWHA3C392JB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.543" (13.80mm)
  • Penerangan terperinci
    3900pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    3900pF