Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-0GA101SR
Permintaan Quote
Melayu
3985465Image EEE-0GA101SR.Panasonic
EEE-0GA101SR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EEE-0GA101SR
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    4V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    S
  • Ripple Current @ Low Frequency
    61mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    103.7mA @ 10kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
    EEE0GA101SR
    PCE3847TR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    100µF