Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-1AA471AP
Permintaan Quote
Melayu
2789018Image EEE-1AA471AP.Panasonic
EEE-1AA471AP
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEE-1AA471AP
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    S
  • Ripple Current @ Low Frequency
    400mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    680mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
    PCE4575CT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    470µF