Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FC1V330P
Permintaan Quote
Melayu
3774886Image EEE-FC1V330P.Panasonic
EEE-FC1V330P
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FC1V330P
  • Penerangan
    CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    FC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    172.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    230mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEEFC1V330P
    PCE4028TR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    400 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.244" (6.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    33µF