Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FK0J152GP
Permintaan Quote
Melayu
325271Image EEE-FK0J152GP.Panasonic
EEE-FK0J152GP
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FK0J152GP
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    FK
  • Ripple Current @ Low Frequency
    637.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    850mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    PCE4310DKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    80 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1500µF