Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FK1E221AP
Permintaan Quote
Melayu
5800538Image EEE-FK1E221AP.Panasonic
EEE-FK1E221AP
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FK1E221AP
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    390mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    600mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEEFK1E221AP
    PCE4416TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • galangan
    160 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF