Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FK1J470P
Permintaan Quote
Melayu
1699869Image EEE-FK1J470P.Panasonic
EEE-FK1J470P
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FK1J470P
  • Penerangan
    CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    187.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    250mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    PCE3823DKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • galangan
    650 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    47µF