Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FK1V220R
Permintaan Quote
Melayu
2829227Image EEE-FK1V220R.Panasonic
EEE-FK1V220R
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FK1V220R
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    120mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    160mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
    PCE3838CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • galangan
    700 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF