Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FK2A220P
Permintaan Quote
Melayu
5935300Image EEE-FK2A220P.Panasonic
EEE-FK2A220P
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FK2A220P
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    97.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    130mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEEFK2A220P
    PCE3845TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • galangan
    1.3 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF