Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FP1E100AR
Permintaan Quote
Melayu
2515571Image EEE-FP1E100AR.Panasonic
EEE-FP1E100AR
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FP1E100AR
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Siri
    FP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    104mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    160mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEEFP1E100AR
    PCE4539TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    850 mOhm @ 100kHz
  • Penerangan terperinci
    10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 850 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF