Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FT1C821UP
Permintaan Quote
Melayu
1293811Image EEE-FT1C821UP.Panasonic
EEE-FT1C821UP
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FT1C821UP
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 16V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    FT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    595mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    850mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEEFT1C821UP
    P122425TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    820µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    820µF