Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FT1H220AR
Permintaan Quote
Melayu
2031774Image EEE-FT1H220AR.Panasonic
EEE-FT1H220AR
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FT1H220AR
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    FT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    107.3mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    165mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
    PCE5022CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    880 mOhm @ 100kHz
  • Penerangan terperinci
    22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 880 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF