Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-HA1C331P
Permintaan Quote
Melayu
3605935Image EEE-HA1C331P.Panasonic
EEE-HA1C331P
  • Nombor Bahagian
    EEE-HA1C331P
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    230mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    391mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
    PCE4187CT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF