Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-HB1E101AP
Permintaan Quote
Melayu
864813Image EEE-HB1E101AP.Panasonic
EEE-HB1E101AP
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEE-HB1E101AP
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    HB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    130mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    221mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    PCE4752DKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF