Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-HBC220UAR
Permintaan Quote
Melayu
4428528Image EEE-HBC220UAR.Panasonic
EEE-HBC220UAR
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    EEE-HBC220UAR
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    29.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    50.15mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEEHBC220UAR
    PCE4784TR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF