Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-HD1V4R7AR
Permintaan Quote
Melayu
2456961Image EEE-HD1V4R7AR.Panasonic
EEE-HD1V4R7AR
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEE-HD1V4R7AR
  • Penerangan
    CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Siri
    HD-V
  • Ripple Current @ Low Frequency
    17mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    28.9mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    PCE4962DKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    12 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    4.7µF