Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-TC1C471P
Permintaan Quote
Melayu
5740401Image EEE-TC1C471P.Panasonic
EEE-TC1C471P
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEE-TC1C471P
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    TC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    487.5mA @ 120Hz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
    PCE5129CT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    150 mOhm @ 100kHz
  • Penerangan terperinci
    470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    470µF