Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-TG1K330P
Permintaan Quote
Melayu
6442332Image EEE-TG1K330P.Panasonic
EEE-TG1K330P
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEE-TG1K330P
  • Penerangan
    CAP ALUM 33UF 20% 80V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    80V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    TG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    58.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    90mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    PCE4102DKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    1 Ohm @ 100kHz
  • Penerangan terperinci
    33µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    33µF