Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-TP1K681V
Permintaan Quote
Melayu
EEE-TP1K681V
Dalam stok
75+
  • Nombor Bahagian
    EEE-TP1K681V
  • Penerangan
    FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    80V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    TP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.95A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.6A @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEETP1K681V
    P123483TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    4000 Hrs @ 125°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    68 mOhm @ 100kHz
  • Penerangan terperinci
    680µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 68 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    680µF