Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > EEF-CD0K220FR
Permintaan Quote
Melayu
EEF-CD0K220FR
  • Nombor Bahagian
    EEF-CD0K220FR
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 8V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    8V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF