Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > EEF-UE0G331R
Permintaan Quote
Melayu
4241384Image EEF-UE0G331R.Panasonic
EEF-UE0G331R
  • Nombor Bahagian
    EEF-UE0G331R
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    4V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
  • Siri
    SP-Cap UE
  • penilaian
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    2917 (7343 Metric)
  • Nama lain
    PCE4285DKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.165" (4.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    12 mOhm
  • Penerangan terperinci
    330µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF