Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-EB1J221
Permintaan Quote
Melayu
577240Image EEU-EB1J221.Panasonic
EEU-EB1J221
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEU-EB1J221
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    292mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    379.6mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    EEUEB1J221
    P13141
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.787" (20.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF