Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-EB2G220
Permintaan Quote
Melayu
5738908Image EEU-EB2G220.Panasonic
EEU-EB2G220
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEU-EB2G220
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    205mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    410mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    EEUEB2G220
    P5940
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF