Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-EE2D470
Permintaan Quote
Melayu
4422392Image EEU-EE2D470.Panasonic
EEU-EE2D470
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EEU-EE2D470
  • Penerangan
    CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    EE
  • Ripple Current @ Low Frequency
    385mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.1A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    EEUEE2D470
    P13631
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    47µF