Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FC1A101S
Permintaan Quote
Melayu
4896909Image EEU-FC1A101S.Panasonic
EEU-FC1A101S
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EEU-FC1A101S
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    FC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    113.8mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    175mA @ 100kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    EEUFC1A101S
    P11181
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    800 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF