Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FC1E101S
Permintaan Quote
Melayu
2849204Image EEU-FC1E101S.Panasonic
EEU-FC1E101S
  • Nombor Bahagian
    EEU-FC1E101S
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    188.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    290mA @ 100kHz
  • Nama lain
    EEU-FC1E101
    EEUFC1E101
    EEUFC1E101S
    P10269
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • galangan
    350 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.441" (11.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF