Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FC1H2R2
Permintaan Quote
Melayu
540230Image EEU-FC1H2R2.Panasonic
EEU-FC1H2R2
  • Nombor Bahagian
    EEU-FC1H2R2
  • Penerangan
    CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    29.25mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    45mA @ 100kHz
  • Nama lain
    EEUFC1H2R2
    P10313
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • galangan
    1.8 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2.2µF