Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FC2A151B
Permintaan Quote
Melayu
1665597Image EEU-FC2A151B.Panasonic
EEU-FC2A151B
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    EEU-FC2A151B
  • Penerangan
    CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    524.6mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    807mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    EEUFC2A151B
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    110 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    150µF